Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 30 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

14 Kural Ayaklı Pano , Covid-19 Kuralları Ayaklı Pano

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
14 Kural Ayaklı Pano , Covid-19 Kuralları Ayaklı Pano
120,00TL
Vergiler Hariç: 101,69TL

  Mevcut Seçenekler:

  14 KURAL AYAKLI PANO HAKKINDA

  14 Kural Ayaklı Pano mağaza, avm, banka, hastane, eczane, market vb. alanlarda teması azaltma amaçlı hazırlanmış bir üründür. Hijyen açasından kredi kartı veya banka kartı kullanımını tavsiye etmektedir. Bu sayede hem müşterileriniz, hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmuş olursunuz.

  Mesafeni Koru veya 14 Kural Ayaklı Pano ürünümüzü 2 farklı ebatta Baskıkapında.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz. Örneğin, mağaza/ofis içerisinde kasalarda kullanılacak bir ayaklı reklam panosu için 35 x 50 cm boyutunu tercih ederken, dış mekan veya giriş için 50×70 cm boyutunu kullanabilirsiniz. Ayrıca mat veya parlak görünüm seçeneği ile en uygun baskıyı da kolayca yaptırabilirsiniz.

  Bu ürünün en önemli avantajı insanlara daha net ve çarpıcı bir mesaj verebilmesidir.14 Kural veya  Mesafeni Koru Ayaklı Pano farklı kullanım alanları için hazırlanmış olup, yaptırmak istediğiniz adet ve ebadı seçmeniz yeterlidir. Kendi markanıza ait özel tasarım yapmak isterseniz de  sayfamızdan, şablonlarımızı kullanarak uygun fiyatlar ile online siparişinizi tamamlayabilir ve ücretsiz tasarım fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.