Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 65 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

A6 El İlanı Broşür Baskı - Uygun Fiyatlı Broşür Siparişi Verin

A6 El İlanı Broşür Baskı - Uygun Fiyatlı Broşür Siparişi Verin
1.850,00TL
Vergiler Hariç: 1.541,67TL

  Mevcut Seçenekler:

  Ürün: A6 El İlanı & Broşür

  Ürün Ölçüsü: 14×10 cm

  Ürün Özelliği: 130 Gr. Kuşe  Çift Yön Baskı

  Baskı Süresi: 7-10 İş Günü

  Tasarım: Ücretsiz Tasarım


  El İlanları ve Broşürler

  El ilanı ve broşür ürünleri, firmaların tanıtımlarını yapmak ve yeni müşterilere ulaşmak için en sık kullandıkları baskı ürünleri arasındadır. Elden ele dağıtılarak ya da mağazalarda / dükkanlarda / ofislerde insanlara verilerek kullanılan el ilanı ve broşür, insanlara firma hakkında bilgi vererek satışın gerçekleşmesini hedefler. Bunun yanında el ilanı ve broşür fuar, açılış gibi etkinliklerin de vazgeçilmez ürünleridir.

  Firmaların markalarını ve sattıkları ürünü öne çıkarabilmek için potansiyel müşterilere olabildiğince çok kanaldan ulaşması gerekir. Bu nedenle de el ilanı ve broşür kullanımı marka bilinirliğine ve satışların artmasına doğrudan etki eder. Özellikle de satılan ürün veya hizmetin can alıcı özelliklerinin öne çıkarıldığı çalışmalarda başarı oranları oldukça yüksektir. El ilanı ve broşürlerin kullanım alanlarına göre de farklı ürün çeşitleri bulunur. Bu ürünler arasından kitlenize en uygun olanını / olanlarını seçerek müşterilerinize ulaşacak değişik kurgular da çalışabilirsiniz.

  El İlanı Baskı

  El ilanı dendiğinde akıllara gelen ilk ürün olan tek yaprak baskı ürünüdür. Sadece ön / arka baskı yapılarak kullanılabilen el ilanı ürünü genellikle marka hakkında verilecek olan bilgilerin kısa olduğu durumlarda kullanılır. Broşürüne kıyasla çok daha az içeriği barındırabilen el ilanı ürünü, müşterilerin tüm içeriği okuma oranını artırır. Eğer vereceğiniz bilgiler kısa ve net ise bu ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  El ilanı boyutları, tasarım içerisinde yer alacak bilgilerin çokluğuna göre seçilmelidir. Tasarım içerisinde yer alacak tüm bilgilerin rahatlıkla okunabilecek boyutlarda olması da mesajın hızlı ve net olarak aktarılması için önemlidir. Boyuta ek olarak kullanılacak kağıdın ağırlığı / çeşidi de müşteride yaratılacak ilk algı için oldukça önemlidir. Gramajı daha yüksek olan kağıtlar çok daha kaliteli bir his vereceğinden müşterilerinizde çok daha iyi bir algı yaratmanızı sağlayabilir. Maliyet ve fayda kıyaslamasını da düşündüğümüzde; sokakta dağıtılacak el ilanlarında daha düşük gramaj tercihi yapabilecekken, dükkan / mağaza / ofis içerisinde verilecek olan el ilanının daha yüksek gramaja sahip olması gerektiğini söyleyebiliriz.

  Broşür Baskı

  Broşür, kırımlar sayesinde birden fazla sayfadan oluşan baskı ürünleridir. Firma hakkında bilgi vermenin yanı sıra ürün ve hizmetler hakkında da bilgi vermek isteyen firmaların kullanmayı tercih ettikleri broşür baskı ürünü, en çok kullanılan baskı ürünleri arasında yer alır. Bu ürün de el ilanı gibi sokaklarda, ofislerde, mağazalarda, dükkanlarda, fuarlarda ve aklınıza gelen pek çok yerde kullanılabilir.

  Broşürlerde el ilanında farklı olarak belirleyici bir değişken daha bulunur; kırım çeşidi. Broşürler boyutuna da bağlı olmak üzere Tek Kırım, iki Kırım ve İçe Kırım gibi kırım çeşitlerine sahiptir. Bu da tasarımsal olarak içerisinde daha farklı ve fazla bilgiye yer vermenize imkan tanır. Yine burada kullanılacak olan kağıdın gramajı, firmanızın müşterilerin gözünde yaratacağı algıda önemli bir rol oynar. Bu nedenle de yapacağınız gramaj çeşitlerinde kullanım alanını ve yaratmak isteyeceğiniz algıyı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

  Broşür Baskı Hakkında

  Bazen bir broşür, anlatmak istediğiniz her şey için yeterlidir. Marka imajınızı yaşatmak, pazarlama çalışmalarınızı, reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi yürütmek için broşür baskı yaptırmak hiç eskimeyen bir yöntemdir. 50 sene önce de broşürlerin gücünden faydalanılıyordu, dijital çağın içinde olduğumuz bu günlerde de aynı etki devam ediyor.

  Firmanızı, kendinizi, ürünlerinizi veya faaliyetlerinizi tanıttığınız broşürleriniz için birçok farklı tasarımla çalışabilirsiniz. Tasarımınızı yaptıktan sonraki aşamalar ise Baskıkapında’nın müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok kolay! Çünkü artık broşür tasarımınızı uygun formatlarda hazırladıktan sonra sistem üzerinden bize iletip baskı tercihlerinizi belirtmeniz, siparişinizin kısa süre içinde elinizde olması için yeterli. Eğer bir tasarımınız yoksa , Baskıkapında grafik departmanı tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

  Broşür fiyatları Baskıkapında’da oldukça ekonomik. A3 broşür, A4  broşür ve A5 broşür ebatlarından birini tercih ederek siparişi tamamlayabilir ve siz de online broşür hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik pratik, hızlı ve oldukça ekonomik! Baskıkapında.com ile online matbaa üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmenin farkını göreceksiniz.

  Broşür Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

  İşletmenizle, kampanyalarınızla ya da etkinliklerinizle ilgili bilgileri bir araya getirebileceğiniz broşürler, 3 farklı boyutta sunuluyor;, A3 broşür, A4 broşür ve A5 broşür. Bu ölçüler, broşür fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerdir. Bastıracağınız broşürün boyutunu belirlerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise mesajınızın yeteri kadar açıklayıcı cümlelerle ve imajlarla iletilebilmesidir. Metninizin net bir dilde yazılmış ve kısa tutulmuş olması broşürünüz için seçeceğiniz boyutu ideal boyuta getirecektir.

  Broşür Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Broşür bastırma aşamasına geçmeden önce tasarımınızı tekrar gözden geçirmeniz, hatta üçüncü kişilere göstererek fikir almanız, gözden kaçabilecek ufak hataları önceden fark etmenize olanak sağlar. Tasarımlarınız Baskıkapında.com grafik departmanı tarafından yapılmışsa onay aşamasında tüm bilgileri dikkatlice gözden geçiriniz.

  Tasarımınızda kısa ve az cümlelerle daha fazla şey ifade etmeye çalışın. Vurgulu bir dil kullanmanız daha etkili olacaktır.

  Broşürde yalnızca sözel anlatımın değil, görsel anlatımın gücünden de faydalanın. Şemalar, resim ve fotoğraflar mesajınızın daha akılda kalıcı olmasına yardımcı olur.

  Broşürde iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.

  Uzun paragraflara yerine, maddeleyerek yapılan anlatımlar daha fazla ilgi çeker. Ne kadar az ve öz bilgi verirseniz, okunma oranı o kadar artacaktır.

  Renk seçimlerinizde dikkatli olun. Parlak ve canlı renklerin daha dikkat çekici olduğu doğrudur ancak renkler arasındaki uyum, bir broşürün okunur kılınmasında çok daha önemlidir.

  Broşürde, potansiyel müşterilerinize, onlara ne değer katabileceğinizden bahsedin. Müşteriye doğrudan yapılan hitabet daha etkileyici olacaktır.

  Kapağın, müşterilerinizle ilk tanışma noktası olduğunu göz önünde bulundurarak, kapağınızda broşürün geri kalanını okutma isteği yaratacak görsel ve sloganlar kullanın.

  El İlanı Baskı

  El ilanları, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmez bir pazarlama aracıdır. Bir kağıda sığdırdığınız ana mesajınızın elden ele dolaşmasına imkan sağlar. Fazla yer tutmaz, kolayca okunur böylece bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında, üzerindeki bilgilerin kolay tüketilebilir olması bir dezavantaj değil, tam tersine bir avantajdır.

  Baskıkapında.com’un müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde sipariş edeceğiniz ilanlar için farklı ebat seçeneklerine sahipsiniz. İlan tasarımınızı tamamladıktan sonra baskı için istediğiniz boyutu, adet ve kağıt türünü seçmeniz ve site üzerinden tasarım dosyanızı iletmeniz siparişinizi oluşturmanız için yeterlidir. El ilanı fiyatları seçeceğiniz bu özelliklere göre değişiklik gösterir.

  Eğer bir tasarımınız yoksa ,Baskıkapında grafik departmanı tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

  Online el ilanı siparişi vermek, kurumunuz için hızlı ve pratik bir çözümdür. Sitedeki adımları izleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Baskıkapında.com’un online matbaa alanındaki uzmanlığından faydalanın, ilanların pazarlama dünyasındaki gücünden hemen faydalanmaya başlayın.

  El İlanı Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

  El ilanı fiyatlarını araştırmaya başladığınız zaman çeşit ve boyut bakımından birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Bastıracağınız el ilanının boyutunu belirlerken üzerinde yer alacak mesajınızın uzunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. A6 el ilanlarının fiyatları daha uygun olurken, A5 el ilanı fiyatlarının, boyut arttığı için yükseldiğini göreceksiniz. Bu sebeple, ilanların fiyatlarını değiştiren en büyük etmen el ilanlarının boyutu diyebiliriz.

  El İlanı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  El ilanlarınızda yazan yazıların okunaklı olduğundan emin olun. Uygun font ve renk seçenekleri, yazıların daha okunabilir olmasını sağlar.

  Örnek ilanları ve el ilanı tasarımlarını incelemek, kendi ilanınız için size ilham verici fikirler sağlayacaktır.

  El ilanınızın kısa bir süre içinde hemen karşı tarafın ilgisini çekmesi gerekir. Bunun için tasarımınızda çarpıcı öğelere yer verebilirsiniz. Dikkat çekici renkler, resim ve tanıtım amacınıza uygun sloganlar bu konuda size yardımcı olacaktır.

  İlanınızda, bu tanıtım faaliyetinde ne amaçladığınızı, okuyana nasıl bir değer vadettiğinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeniz, daha akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır.

  İlanda yalnızca paragraf şeklinde düz metinlere yer vermek yerine, ilgili başlıklar altında maddeleyerek, mesajınızı hap bilgiler şeklinde sunmanız okunma oranını artıracaktır.

  Son cümleler, en çok göz atılan ve en fazla akılda kalan kısımlardır. İletmek istediğiniz mesajınızı, harekete geçiren vurucu bir cümleyle bitirmeye özen gösterin.

  El ilanınızda iletişim bilgilerinizin eksiksiz olduğundan, sosyal medya hesaplarınızın da bu bilgiler arasında olduğundan emin olunuz.

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.