Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 65 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

Yelken Bayrak Alüminyum Direk + Bez

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Yelken Bayrak Alüminyum Direk + Bez
300,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL

  Adet: 1 Adet

  Ürün: Yelken Bayrak Alüminyum Direk + Bez

  Baskı Süresi: 3-5 İş Günü

  Tasarım: Ücretsiz Tasarım


  Yelken Bayrak Baskı

  Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

  Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

  Yaygın olarak kullanılan yelken bayrak ölçüleri 75×300 santimetredir.

   

  Malzeme Bilgisi

  Bayrak 110 gr. raşel kumaş,  Direk malzeme alüminyum, Duba 22 lt çift kat sertleştirilmiş plastiktir.Baskıkapında.com bayraklarda kullandığı kumaş gramajı 110 gramdır.

  Kısa süreli kullanımlar için ekonomik malzemeyi promosyon ürün olarak tercih edebilirsiniz.

  Uzun süreli kullanımlar için ve dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması açısından standart malzeme tercih etmeniz önerilir.

  Direk boyu bayrak boyutundan 50 cm daha fazladır, 50 cm’lik kısım bidona takılmaktadır.

  Bayrağı bidona takmak için gerekli olan tıpa, bidonun altında yer almaktadır.

  Bayrakların duba kısmına su veya kum doldurulabilir.

  Ürünü satın aldıktan sonra bayrağı maksimum 30 derecede yıkamanız gerekmektedir.

  Yelken Bayrak Kullanım Alanları

  Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

  Yelken bayrak siparişi vermek için Baskıkapında.com  üzerinden tasarım dosyanızı iletmeniz, yelken bayrak baskı ölçü ve adedini belirtmeniz yeterli.

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

  Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olunuz.

  Yelken bayrak tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.

  Yelken bayrak tasarımınızın etkili olması için çarpıcı görsel ve doğru sloganı tercih edin.

  Yelken bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer almasını sağlayın.

  Yelken bayrak üzerindeki yazıların imla kurallarına uygun bir şekilde yazıldığına emin olun.

  Sipariş vereceğiniz ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olmalı ve taşma payı verilmeli.

  Dikkat: Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.