Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 65 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

Reklam dubası - Kaldırım Dubası - Park Dubası - Reklam Panosu -Baskılı Park Dubası

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Reklam dubası - Kaldırım Dubası - Park Dubası - Reklam Panosu -Baskılı Park Dubası
1.200,00TL
Vergiler Hariç: 1.000,00TL

  Mevcut Seçenekler:

  Kaldırım/Park Dubası Baskı

  Kaldırım dubası veya bir diğer adıyla park dubası, işletmeler tarafından kaldırım üzerinde veya park yerlerinde reklam amacıyla kullanılır. Kaldırım dubası genellikle kaldırım üzerlerinde yoldan geçen potansiyel müşterileri mağazaya çekmek ya da marka bilinirliği yaratmak amaçlı kullanılır. Park dubası ise park yerini firmaya ve firma müşterilerine ayırmak ve bunun yanında reklam yapmak için kullanılır.

  Kaldırım ve park dubası kullanan işletmeler marka bilinirliklerini artırarak satış rakamlarını artırırlar. Kullanım amacına ve kullanım yerine göre max  ,mega , class dubaboyutlarından biri tercih edilebilir. Kaldırım / park dubası ürünü plastik pano üzerine baskılı yapışkanlı folyo uygulaması yapılarak üretilir ve adresinize kadar kargo ile teslim edilir.

  Tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi kaldırım ve park panosu siparişlerinizi de Baskıkapında.com’a en uygun fiyatlar ile verebilirsiniz. Ürünleriniz ise en kısa süre içerisinde üretilerek adresinize kadar kargo ile gönderilir.

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

  Ürün Özellikleri:

  Siparişlerinizi baskısız ya da baskılı olarak verebilirsiniz.

  2 adet Poster siparişinizde, 2 adet(1 takım) folyo poster gönderilecektir. İki tarafa da farklı tasarım uygulanabilmektedir.

  1 adet Poster + Duba siparişinizde, ürünün ön ve arka yüzüne 2 adet baskılı folyo yapıştırılmış olarak gönderilecektir. İki tarafa da farklı tasarım uygulanabilmektedir.

  Ürünlerin duba kısmına su veya kum doldurulabilir. Küçük boy ürünün duba kapasitesi 8-10 litredir, büyük boy ürünün ise 15-20 litredir.

  Ürüne yapılan baskı dış mekan koşulları için uygundur.

  Kaldırım/Park Dubası Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Kaldırım panosu veya park dubası boyutunu seçerken kullanım alanına göre karar vermelisiniz.

  Baskılı kaldırım / park dubası siparişi verirken yapacağınız tasarımın doğru ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.