Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 65 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

Emlak Afişi Avrupa Vinil Branda Baskı ( 100 x 120 cm )

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Emlak Afişi Avrupa Vinil Branda Baskı ( 100 x 120 cm )
95,00TL
Vergiler Hariç: 79,17TL

  Mevcut Seçenekler:

  Adet: 1 Adet

  Ürün: Emlak Afişi

  Ürün Ölçüsü: 100×120 cm

  Ürün Özelliği: 440 Gr.Avrupa Kırılmaz Vinil Branda

  Baskı Süresi: 3-5 İş Günü

  Tasarım: Ücretsiz Tasarım  Branda Baskı

  Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Baskıkapında.com’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 280 gr. Lamine-Frontline Vinil, 440 gr. Lamine-Frontline  veya 440 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

  Emlak Gayrimenkul Setöründe afiş ölçüleri bölgeden bölgeye balkonların mimari yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu farklılıktan dolayı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda baskıkapında.com olarak bu ölçüleri belli bir standarta bağladık. Standart ölçülerimizin dışında özel ölçü vinl branda baskıları afiş baskıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Baskıkapında.com bir çok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde , tasarım ,dijital baskı ve imalat hizmetlerini 150 kişilk profesyonel ekibimizle iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz.

  Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz emlak ve gayrimenkul sektöründeki müşteri portföyümüz , arasında her biri Uluslararası ,Ulusal  ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır.

  Baskıkapında’nın online ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı site üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz tasarım fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

  Ürün Özellikleri:

  Asımları kolay olması için tercihinize göre brandanın 4 kenarına kuş gözü –çelik kapsül çakılabilir.

  Sağlamlaştırma amacıyla brandanın kenarlarına dikiş yapılmaktadır. 300×500 cm ve 400×600 cm brandalarda sağlamlaştırma amacıyla 4 kenarına her zaman kolon dikim yapılmaktadır.

  400×600 cm olan brandalar kaynaklıdır.

  Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için 440 gr. vinil brandaları tercih edebilirsiniz.

  Lamine-Frontline vinil ve Avrupa vinil malzeme olarak birbirinden farklıdır. Baskı kalitesi olarak çok farklı olmamakla birlikte, malzeme kalitesi farkından dolayı uzun süreli kullanımlar için Avrupa vinil tavsiye edilmektedir.

  Vinil-Branda malzemeleri üzerine uygulanan dijital baskı tekniğidir.2 yıl solmama özelliğine sahiptir.

  Ürün görselinde bulunan ipler  ve sopalar ürüne dahil değildir.

  Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.

  Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin.

  Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir.

  Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.


  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.