Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 65 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

Hasta Bilgi Formu

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Hasta Bilgi Formu
0,90TL
Vergiler Hariç: 0,75TL

  Mevcut Seçenekler:

  Adet: 100 Adet

  Ürün: Hasta Bilgi Formu

  Ürün Ölçüsü: A4 Ebat ( 21×30 cm )

  Ürün Özelliği: 80 Gr. 1. Hamur

  Baskı Süresi: 7-10 İş Günü

  Tasarım: Ücretsiz Tasarım  Hasta Bilgi Formu Baskı

  Hasta bilgi formu özel hastane, poliklinik ve muayenehanelerde hastaların bilgilerinin alındığı ve dosyalanarak saklanmasına yarayan baskı ürünleridir. Özellikle kurumsal kimlik oluşturarak bir marka değeri yaratmayı amaçlayan sağlık kurumlarının kullandığı hasta bilgi formu, bir sağlık kuruluşunun olmazsa olmaz baskı ürünlerinden biridir.

  Sağlık sektörü rekabetin oldukça yüksek ve marka güvenirliliğinin de önemli olduğu bir alandır. İnsanlar tedavi görmeyi tercih ettikleri sağlık kurumunun marka değerine güvenmek isterler. Baskı ürünleri bu güvenin sağlanmasında oldukça etkilidir. Durumu bir örnek ile anlatmak gerekirse; bir hastaneye gittiğinizde yazıcıdan çıkarılmış düz bir hasta bilgi formu ile kurum logosu ve iyi bir tasarımla kaliteli bir kağıt üzerine basılmış bir hasta bilgi formunun arasında çok ciddi bir imaj ve güven farkı vardır.

  Hasta bilgi formu A4 boyutundaki 1. Hamur 80 gr. kağıt üzerine 4+0 CMYK renkleri kullanılarak basılır. Siparişinizi online olarak oluşturduktan sonra tasarımınızı yükleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından hızla basılan hasta bilgi formlarınız adresinize kadar kargo avantajı ile gönderilir.

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

  Hasta Bilgi Formu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Tasarımınızı hazırlarken logonuzu kullanmalı ve konumlamasını iyi yapmalısınız.

  Hasta bilgi formu içerisinde yer vereceğiniz bilgileri özenle seçmelisiniz. Hastadan isteyeceğiniz bilgilerin yanı sıra tasarım içerisinde kurumunuzun iletişim bilgilerine de yer vermeyi ihmal etmemelisiniz.

  Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamalısınız

  Eğer hazır bir tasarımınız yoksa tasarımlarınız sizin istediğiniz gibi kişiye özel olarak grafik departmanımız tarafından ücretsiz yapılmaktadır

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.