Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde Tek Kargo Fiyatı 30 TL* Bayrak Ürünlerinde Geçerli Değildir!

Yaldızlı Kartvizit ( Gümüş Yaldız ) 1.000 Adet

Ücretsiz Tasarım Desteği
Türkiye'de ilk defa Ücretsiz Tasarım Desteği hizmeti ile tanışın.
Müşteri Hizmetleri
0850 532 93 03
Yaldızlı Kartvizit ( Gümüş Yaldız ) 1.000 Adet
360,00TL
Vergiler Hariç: 305,08TL

  Adet: 1.000 Adet

  Ürün:  Yaldızlı Kartvizit ( Gümüş Yaldız )

  Ürün Ölçüsü: 5,2×8,2 cm Düz Kesim

  Ürün Özelliği:  350 Gr. Tek yön Gümüş Yaldız Arkası Tek renk

  Baskı Süresi: 7-10 İş Günü

  Tasarım: Ücretsiz Tasarım


  Yaldızlı Kartvizit Baskı

  Profesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan kartvizitlerinizi artık daha çarpıcı hale getirmeniz mümkün. Hayatta sıradan olmaktan kaçınan ve farkını göstermek isteyenler için tasarlanan Yaldızlı Kartvizit, iyi bir ilk izlenim oluşturmanızda önemli bir rol oynayacaktır. Parlak, gösterişli, göz alıcı yapısı ve dokusuyla her zaman istediğiniz kartvizite sahip olabilirsiniz.

  Yaldızlı Kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz alanları yaldızlı yaparak, dizaynınızı ortaya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri seçerek Baskıkapında.com’a kolayca sipariş verebilirsiniz.

  Altın ya da gümüş yaldız seçenekleriyle kartvizitinizi kişiselleştirirken, ayrıca oval veya özel kesimli olarak da sipariş vermeniz mümkün.

  Yaldızlı Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Yüksek kontrast uygulamanız yaldızlı alanların öne çıkartmanızda daha etkili olacaktır. Bu nedenle koyu zemin üzerine yaldız yapmanız tasarımınızı öne çıkartmada faydalı olabilir. Tüm zemin yaldız yapılamamaktadır.

  Yaldızlı alanları ortaya çıkartmak için detaylı ve ince karakterli tasarım yapmaktan kaçının.

  Yaldızlı Kartvizit tasarımınız vektörel olmalı, PSD gibi piksel tabanlı grafik tasarım programları kullanılmamalıdır.

  Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.

  Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.

  Yaldızlı alanları sadece çarpıcı olacağını düşündüğünüz yerlerde kullanmanız kartvizitinizin etkisini artıracaktır.

  Seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir. Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır, bu sebeple sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekmektedir.

  Yaldızlı Sıvama Kartvizit Baskı Hakkında

  Kartvizit deneyiminizi bir adım daha öteye taşıyarak, markanızı etkisini artırmak artık daha kolay. Metalik yaldızlı dokunuşlarıyla üretilen Yaldızlı Sıvama Kartvizit, hem göz alıcı detaylar sunarken hem de kalın yapısıyla doygunluk sağlıyor.

  Yaldızlı Sıvama Kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz alanları yaldızlı yaparak, farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

  Mat selefon ile dayanıklılığı artırılmış kartvizitinizi, yaldız detaylarıyla tamamlayabilirsiniz. Altın ya da gümüş yaldız seçenekleriyle kartvizitinizi kişiselleştirirken, ayrıca oval veya özel kesimli olarak da sipariş vermeniz mümkün.

  Yorumlar

  Yorum Yapınız

  YURT İÇİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT

  Baskıkapında.com ile yapacağınız sipariş sonrasında ürünleriniz Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize teslim edilecektir. Siparişlerinizin takipleri için kargo takip numarınız dilerseniz (Kargom Nerede) linkinden sipariş durumunuzu sorgulaya bilirsiniz. KARGO DURUMLARI Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa 'Destek' sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 532 93 03  no'lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz. Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık, eksiklik,kutuda kırılma yada ıslanma gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir.Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında oluşabilecek kırılma olaylarından kargo firması mesul olmayacağı için zor durumda kalabilirsiniz.Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.